OEM181AM-608S
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
OEM181AM-608S
Manufacturer
Nearson
Package / Case
SMA
Datasheet
Download
Description
RF ANT 608MHZ SMA MALE
Manufacturer :
Nearson
Product Category :
RF Antennas
Termination :
SMA Male
Packaging :
Bulk
RoHS Status :
RoHS Compliant
Package / Case :
SMA
Factory Lead Time :
8 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
Number of Bands :
1
Frequency (Center/Band) :
608MHz
Datasheets
OEM181AM-608S
1 Bands UHF 300MHz~1GHz SMA Male 608MHz Bulk