NX33SA0001
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
NX33SA0001
Manufacturer
Diodes Incorporated
Description
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Oscillators
Type :
XO (Standard)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
3.3V
Base Resonator :
Crystal
Output :
LVDS
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
100MHz