NX3221D0125.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
NX3221D0125.000000
Manufacturer
Diodes Incorporated
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Oscillators
Height Seated (Max) :
0.041 1.05mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
40mA
Frequency :
125MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Function :
Enable/Disable
Current - Supply (Max) :
80mA
Packaging :
Tape and Reel (TR)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Mounting Type :
Surface Mount
Factory Lead Time :
15 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Output :
LVPECL
Base Resonator :
Crystal
Frequency Stability :
±25ppm