NJ0700500000G
Mfr.Part #
NJ0700500000G
Description
TERM BLK 7POS TOP ENTRY 5MM PCB
Pitch :
0.197 5.00mm
Voltage :
300V
Operating Temperature :
-40°C~115°C
Mating Orientation :
Vertical with Board
Positions Per Level :
7
Datasheets
NJ0700500000G
Introducing Wire to Board Amphenol Anytek NJ0700500000G from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Voltage:300V, Operating Temperature:-40°C~115°C, Mounting Type:Through Hole, NJ0700500000G pinout, NJ0700500000G datasheet PDF, NJ0700500000G amp .Beyond Wire to Board Amphenol Anytek NJ0700500000G ,we also offer 1985218, 1984989, 1706714, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
0.197 5.00mm Green Bulk Thermoplastic Through Hole Vertical with Board Screwless - Leg Spring, Push-In Spring 1 Levels 12-24 AWG NJ