NHD-1.69-160128G
- Mfr.Part #
- NHD-1.69-160128G
- Description
- 1.69" FULL COLOR OLED GLASS
- Diagonal Screen Size :
- 1.69 42.93mm
- Interface :
- Parallel, Serial
- Factory Lead Time :
- 16 Weeks
- Display Mode :
- Transflective
- Controller Type :
- SEPS525
- Dot Pixels :
- 160 x 128
- Display Type :
- OLED
- Viewing Area :
- 35.58mm W x 28.86mm H