MXL1.5KE300AE3
Mfr.Part #
MXL1.5KE300AE3
Clamping Voltage :
414V
Voltage - Breakdown (Min) :
285V
2
Unidirectional Channels :
Terminal Finish :
MATTE TIN
Test Current :
1mA
Reverse Standoff Voltage :
256V
Peak Pulse Current :
5A
Number of Terminations :
Peak Pulse Power :
1.5kW