MWSD1005C7N3GTM01
Mfr.Part #
MWSD1005C7N3GTM01
Description
FIXED IND 7.3NH 570MA 130MOHM SM
Tolerance :
±2%
DC Resistance (DCR) :
130mOhm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Rated Current :
570mA
Inductance :
7.3nH
RoHS Status :
RoHS Compliant
Datasheets
MWSD1005C7N3GTM01
Shenzhen Sunlord Electronics MWSD1005C7N3GTM01
MWSD1005C7N3GTM01 datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD