MWSD1005C24NJT
Mfr.Part #
MWSD1005C24NJT
Description
FIXED IND 24NH 330MA 360MOHM SMD
Package / Case :
Packaging :
Tape and Reel (TR)
RoHS Status :
RoHS Compliant
Datasheets
MWSD1005C24NJT
Shenzhen Sunlord Electronics MWSD1005C24NJT
MWSD1005C24NJTM01 datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD