MWSA0618S-R22MT
Mfr.Part #
MWSA0618S-R22MT
Package / Case
SMD,6.6x7.0x1.8mm
Description
FIXED IND 220NH 22A 3.5MOHM SMD
Package / Case :
SMD,6.6x7.0x1.8mm
Inductance :
220nH
Tolerance :
±20%
Datasheets
MWSA0618S-R22MT
Introducing Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics MWSA0618S-R22MT from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:SMD,6.6x7.0x1.8mm, MWSA0618S-R22MT pinout, MWSA0618S-R22MT datasheet PDF, MWSA0618S-R22MT amp .Beyond Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics MWSA0618S-R22MT ,we also offer 744029002, 74479887310A, 744025100, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Shenzhen Sunlord Electronics MWSA0618S-R22MT
MWSA0618S-R22MT datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD