MT8-SROD-200-SS
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
MT8-SROD-200-SS
Manufacturer
JW Winco/Otto Ganter
Description
200MM STAINLESS STEEL ROD
Stock
5
In Stock :
5
Manufacturer :
JW Winco/Otto Ganter
Product Category :
Type :
Stainless Round Rod
Specifications :
0.315 (8.00mm) Outer Diameter x 7.874 (200.00mm) Length