MT8-ROD-100-SS
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
MT8-ROD-100-SS
Manufacturer
JW Winco/Otto Ganter
Description
100MM STAINLESS STEEL ROD
Stock
10
In Stock :
10
Manufacturer :
JW Winco/Otto Ganter
Product Category :
Product Status :
Active
Type :
Stainless Round Rod
Specifications :
0.315 (8.00mm) Outer Diameter x 3.937 (100.00mm) Length