MT15-ROD-100-SS
Mfr.Part #
MT15-ROD-100-SS
Manufacturer
JW Winco/Otto Ganter
Description
100MM STAINLESS STEEL ROD
Stock
4
In Stock :
4
Manufacturer :
JW Winco/Otto Ganter
Product Category :
Series :
Specifications :
0.591 (15.00mm) Outer Diameter x 3.937 (100.00mm) Length