MT12-SROD-300-SS
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
MT12-SROD-300-SS
Manufacturer
JW Winco/Otto Ganter
Description
300MM STAINLESS STEEL ROD
Stock
5
In Stock :
5
Manufacturer :
JW Winco/Otto Ganter
Product Category :
Specifications :
0.472 (12.00mm) Outer Diameter x 11.811 (300.00mm) Length