MSW-K-B-12S
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
MSW-K-B-12S
Manufacturer
Milspecwest, LLC
Description
PLUG, 12 POS, GOLD PLATED SOCKET
Stock
25
In Stock :
25
Manufacturer :
Milspecwest, LLC
Product Category :
Circular Connector Assemblies
Datasheets
MSW-K-B-12S
Milspecwest, LLC MSW-K-B-12S
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER