MS27466T15B18A
Mfr.Part #
MS27466T15B18A
Description
CONN RCPT HSG MALE 18POS PNL MT
Circular Connector Housings
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Factory Lead Time :
12 Weeks
Datasheets
MS27466T15B18A
Conesys MS27466T15B18A
MS27466T15B18A Overview
MS27466T15B18A Features
MS27466T15B18A Applications
There are a lot of SOURIAU-SUNBANK
MS27466T15B18A Circular Connectors applications.
  • Music recording
  • Digital signal processing
  • Scientific instruments
  • Rotary encoder
  • Displaying
  • Transducer
  • Microcontrollers.
  • Digital Storage Oscilloscope
  • Scientific instruments.
  • Music reproduction technology
  • TE Connectivity DEUTSCH Connectors
    CONN RCPT HSNG MALE 7POS PNL MNT
    CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE
    CONN PLG HSG FMALE 1POS INLINE
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MNT
    CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT