MS27466T15B18A
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
MS27466T15B18A
Manufacturer
TE Connectivity DEUTSCH Connectors
Description
CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Manufacturer :
Product Category :
Circular Connector Housings
Factory Lead Time :
12 Weeks
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Datasheets
MS27466T15B18A
MS27466T15B18A Overview
MS27466T15B18A Features
MS27466T15B18A Applications
There are a lot of SOURIAU-SUNBANK
MS27466T15B18A Circular Connectors applications.
  • Music recording
  • Digital signal processing
  • Scientific instruments
  • Rotary encoder
  • Displaying
  • Transducer
  • Microcontrollers.
  • Digital Storage Oscilloscope
  • Scientific instruments.
  • Music reproduction technology
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
    CONN RCPT HSNG MALE 7POS PNL MNT
    CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE
    CONN PLG HSG FMALE 1POS INLINE
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MNT
    CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT