MS27466T15B15SA
Mfr.Part #
MS27466T15B15SA
Description
CONN RCPT FMALE 15POS CRIMP
Stock
1
In Stock :
1
Product Category :
Circular Connector Assemblies
Package :
Bag
Base Product Number :
MS27466T15B
Series :
Product Status :
Active
Datasheets
MS27466T15B15SA
Conesys MS27466T15B15SA
MS27466T15B15SA Overview
As a product of the * Series, it can be found in this category.
MS27466T15B15SA Features
* series
MS27466T15B15SA Applications
There are a lot of Corsair
MS27466T15B15SA Circular Connectors applications.
  • Measuring & Control Technology
  • Instrumentation
  • Automotive Electronics
  • Telecommunications
  • Data Technology
  • Blowers
  • Control panels
  • Electrical substations
  • Energy efficient lighting (LED)
  • LED municipal outdoor and street lighting
Catalog related products
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER