MS27466E13B22SD
Mfr.Part #
MS27466E13B22SD
Manufacturer
Corsair
Description
MS27466E13B22SD
Manufacturer :
Corsair
Product Category :
Circular Connector Assemblies
Length :
Cable Type :
Hook-Up
Series :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.043 (1.09mm)
Conductor Material :
Copper, Silver Coated
Voltage :
600V
Jacket (Insulation) Thickness :
0.005 (0.13mm)
Conductor Strand :
Features :
Operating Temperature :
200°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Jacket Color :
Blue
Jacket (Insulation) Material :
Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Ratings :
Wire Gauge :
22 AWG
Datasheets
MS27466E13B22SD
Introducing Circular Connector Assemblies Corsair MS27466E13B22SD from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Voltage:600V, Operating Temperature:200°C, MS27466E13B22SD pinout, MS27466E13B22SD datasheet PDF, MS27466E13B22SD amp .Beyond Circular Connector Assemblies Corsair MS27466E13B22SD ,we also offer SD-80, PD-40, 1658998-1, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.