MS24264R22T32S7
Mfr.Part #
MS24264R22T32S7
Description
CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Orientation :
7
Connector Type :
Receptacle, Female Sockets
Operating Temperature :
-55°C~200°C
Datasheets
MS24264R22T32S7
MS24264R22T32S7 Overview
MS24264R22T32S7 Features
Military, MIL-DTL-26500 series
MS24264R22T32S7 Applications
There are a lot of Cinch Connectivity Solutions
MS24264R22T32S7 Circular Connectors applications.
  • Embedded systems
  • Datacom
  • Communication
  • Medical technology
  • Military Technology
  • Measuring & Control Technology
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER