MS24264R22T32S6
Mfr.Part #
MS24264R22T32S6
Description
CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Operating Temperature :
-55°C~200°C
Connector Type :
Receptacle, Female Sockets
Orientation :
6
Datasheets
MS24264R22T32S6
MS24264R22T32S6 Overview
MS24264R22T32S6 Features
Military, MIL-DTL-26500 series
MS24264R22T32S6 Applications
There are a lot of Cinch Connectivity Solutions
MS24264R22T32S6 Circular Connectors applications.
  • Embedded systems
  • Datacom
  • Communication
  • Medical technology
  • Military Technology
  • Measuring & Control Technology
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER