MRL120LG-MPLLGN
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
MRL120LG-MPLLGN
Manufacturer
c3controls
Description
16MM 120V RSTR LIGHT GN LED/LENS
Stock
183
In Stock :
183
Manufacturer :
c3controls
Product Category :
Datasheets
MRL120LG-MPLLGN
c3controls MRL120LG-MPLLGN
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    HIGH DNSTY TB - 6 POINT ASSEMBLY
    HIGH DNSTY TB 12 POINT ASSEMBLY
    HIGH DNSTY TB - 4 POINT ASSEMBLY
    145A FEED THRU GREY 15MM
    GROUND TB FOR W2/W4 SERIES 6MM