MPLAD15KP200AE3/TR
Mfr.Part #
MPLAD15KP200AE3/TR
Description
TVS DIODE 200VWM 322VC PLAD
Product Category :
Supplier Device Package :
PLAD
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
322V
Mounting Type :
Surface Mount
Factory Lead Time :
8 Weeks
Packaging :
Tape and Reel (TR)
GENERAL PURPOSE
Unidirectional Channels :
Operating Temperature :
-55°C~150°C TJ
Power - Peak Pulse :
15000W 15kW
Voltage - Breakdown (Min) :
222V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
200V
Current - Peak Pulse (10/1000μs) :
47A