MP6539BGF-Z
Mfr.Part #
MP6539BGF-Z
Description
100V, THREE-PHASE BLDC MOTOR PRE
Product Category :
Gate Drivers
Gull wing
Number of Functions :
1
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
2 (1 Year)
Height Seated (Max) :
1.2mm
Operating Temperature (Max) :
125°C
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Number of Terminations :
28
Length :
9.7mm
Terminal Pitch :
0.65mm