MP2-H030-51S3-S-LR
Mfr.Part #
MP2-H030-51S3-S-LR
Manufacturer
3M
Description
CONN HEADER 30POS PCB
Manufacturer :
3M
Product Category :
Specialized
Factory Lead Time :
10 Weeks
Pitch :
0.079 2.00mm
Published :
Number of Positions Loaded :
All
Operating Temperature :
-55°C~105°C
Contact Plating :
Gold
Current Rating (Amps) :
1.5A