MMP100FRF715K
Mfr.Part #
MMP100FRF715K
Description
RES SMD 1% 1W MELF
Resistance :
715kOhm
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
1W
Size / Dimension :
0.087Diax0.232L 2.20mmx5.90mm
Tolerance :
±1%
Datasheets
MMP100FRF715K
YAGEO MMP100FRF715K
MMP Series, Metal Film, 715kOhm, 1W, ±1%, -55°C~155°C