MMF204BRC13K3
Mfr.Part #
MMF204BRC13K3
Description
RES SMD 0.1% 0.4W MELF
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±0.1%
Resistance :
13.3kOhm
Size / Dimension :
0.055Diax0.138L 1.40mmx3.50mm
Temperature Coefficient :
±15ppm/°C
Power (Watts) :
0.4W 2/5W
Datasheets
MMF204BRC13K3
MMF Series, Metal Film, 13.3kOhm, 0.4W 2/5W, ±0.1%, -55°C~155°C