MLG0603P3N4BTD25
Mfr.Part #
MLG0603P3N4BTD25
Description
FIXED IND 3.4NH 450MA 200MOHM SM
Stock
500
In Stock :
500
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Shielding :
No
Published :
2013
Frequency - Self Resonant :
7GHz
Test Frequency :
500MHz
Size / Dimension :
0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
Tolerance :
±0.1nH
Height Seated (Max) :
0.013 0.33mm
Current Rating :
450mA
Inductance :
3.4nH
WRAPAROUND
Ratings :
AEC-Q200
Rated Current-Max :
0.45A
Inductance Frequency - Test :
500MHz
Q @ Freq :
14 @ 500MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
DC Resistance (DCR) :
200mOhm Max
Packing Method :
TR, PUNCHED PAPER, 7 INCH
Datasheets
MLG0603P3N4BTD25
TDK Corporation MLG0603P3N4BTD25
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD