MLF1608A3R3MTD25
Mfr.Part #
MLF1608A3R3MTD25
Description
FIXED IND 3.3UH 30MA 1.15OHM SMD
Datasheets
MLF1608A3R3MTD25
TDK Corporation MLF1608A3R3MTD25
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD