MLF1005G1R0KT000
Mfr.Part #
MLF1005G1R0KT000
Description
FIXED IND 1UH 40MA 640 MOHM SMD
Stock
464
In Stock :
464
Datasheets
MLF1005G1R0KT000
TDK Corporation MLF1005G1R0KT000
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD