MKP385533125JYM5T0
Mfr.Part #
MKP385533125JYM5T0
Description
CAP FILM 3.3UF 5% 1.25KVDC RAD
Min Operating Temperature :
-55°C
Max Operating Temperature :
110°C
Capacitance :
3.3μF
Lead Pitch :
52.5018mm
Tolerance :
±5%
Factory Lead Time :
15 Weeks
Published :
Voltage - Rated DC :
1.25kV
Operating Temperature :
-55°C~110°C
Packaging :
Tray
Voltage - Rated AC :
450V
Lead Spacing :
2.067 52.50mm