MKP1845415405
Mfr.Part #
MKP1845415405
Description
CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~100°C
Min Operating Temperature :
-55°C
Factory Lead Time :
15 Weeks
Voltage - Rated AC :
220V
Length :
29.0068mm
Max Operating Temperature :
100°C
Size / Dimension :
0.394Diax1.142L 10.00mmx29.00mm
Capacitance :
0.15μF
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated DC :
400V