MKP1845410404
Mfr.Part #
MKP1845410404
Description
CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC AXIAL
Voltage - Rated AC :
220V
Factory Lead Time :
16 Weeks
Voltage - Rated DC :
400V
Size / Dimension :
0.433Diax0.866L 11.00mmx22.00mm
Tolerance :
±5%
Min Operating Temperature :
-55°C
Length :
21.9964mm
Operating Temperature :
-55°C~100°C
Capacitance :
0.1μF
Max Operating Temperature :
100°C