MKP1845333634
Mfr.Part #
MKP1845333634
Description
CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC AXIAL
1 (Unlimited)
Published :
Voltage - Rated DC :
630V
Max Operating Temperature :
100°C
Voltage - Rated AC :
250V
Length :
29.0068mm
Tolerance :
±5%
Size / Dimension :
0.354Diax1.142L 9.00mmx29.00mm
Factory Lead Time :
15 Weeks
Capacitance :
0.033µF
Min Operating Temperature :
-55°C
Operating Temperature :
-55°C~100°C