MKP1845333205
Mfr.Part #
MKP1845333205
Description
CAP FILM 0.033UF 10% 2KVDC AXIAL
Tolerance :
±10%
Length :
34.0106mm
Voltage - Rated DC :
2kV
Max Operating Temperature :
100°C
Published :
Operating Temperature :
-55°C~100°C
Capacitance :
0.033µF
Factory Lead Time :
16 Weeks
Voltage - Rated AC :
700V
Min Operating Temperature :
-55°C
Size / Dimension :
0.630Diax1.339L 16.00mmx34.00mm