MKP1845333106
Mfr.Part #
MKP1845333106
Description
CAP FILM 0.033UF 20% 1KVDC AXIAL
Min Operating Temperature :
-55°C
Capacitance :
0.033µF
Length :
29.0068mm
Tolerance :
±20%
Max Operating Temperature :
100°C
Voltage - Rated AC :
600V
Size / Dimension :
0.433Diax1.142L 11.00mmx29.00mm
Voltage - Rated DC :
1kV
Factory Lead Time :
15 Weeks
Operating Temperature :
-55°C~100°C