MKP1845291206
Mfr.Part #
MKP1845291206
Description
CAP FILM 9100PF 20% 2KVDC AXIAL
Max Operating Temperature :
100°C
Published :
Min Operating Temperature :
-55°C
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated DC :
2kV
Series :
MKP1845
Operating Temperature :
-55°C~100°C
Capacitance :
9100pF
Voltage - Rated AC :
700V