MKP1845239204
Mfr.Part #
MKP1845239204
Description
CAP FILM 3900PF 5% 2KVDC AXIAL
Capacitance :
3900pF
Min Operating Temperature :
-55°C
Published :
Factory Lead Time :
15 Weeks
Packaging :
Bulk
Voltage - Rated AC :
700V
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated DC :
2kV
Operating Temperature :
-55°C~100°C
Max Operating Temperature :
100°C