MKP18444185010
Mfr.Part #
MKP18444185010
Description
CAP FILM 0.18UF 400VAC RADIAL
Film Capacitors
Termination :
PC Pins
Voltage - Rated AC :
400V
Radial
Packaging :
Bulk
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Capacitance :
0.18µF