MKP18444124002
Mfr.Part #
MKP18444124002
Description
CAP FILM 0.12UF 400VAC RADIAL
Capacitance :
0.12μF
Packaging :
Bulk
Voltage - Rated AC :
400V
Not Applicable
Factory Lead Time :
18 Weeks
MKP1844
Termination :
PC Pins
Package / Case :
Radial
Published :
Operating Temperature :
-40°C~85°C