MKP18443824000
Mfr.Part #
MKP18443824000
Package / Case
Radial
Description
CAP FILM 0.082UF 400VAC RADIAL
Series :
MKP1844
Capacitance :
0.082µF
Factory Lead Time :
18 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Voltage - Rated AC :
400V
Package / Case :
Radial
Operating Temperature :
-40°C~85°C