MKP18424124902
Mfr.Part #
MKP18424124902
Package / Case
Axial, Can
Description
CAP FILM 0.12UF 400VAC AXIAL
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Min Operating Temperature :
-40°C
Capacitance :
0.12μF
Max Operating Temperature :
85°C
Package / Case :
Axial, Can
Voltage - Rated AC :
400V