MKJ5C7F12-26CA
Mfr.Part #
MKJ5C7F12-26CA
Number of Positions :
26
Voltage Rating :
500VAC
Current Rating (Amps) :
5A
Orientation :
A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Datasheets
MKJ5C7F12-26CA
MIL SERIES CONNECTOR Aluminum Alloy Panel Mount, Through Hole 26 Positions Solder Gold Electroless Nickel A Threaded