MKJ5C7F12-26AB
Mfr.Part #
MKJ5C7F12-26AB
Number of Positions :
26
Orientation :
B
Current Rating (Amps) :
5A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Voltage Rating :
500VAC
Datasheets
MKJ5C7F12-26AB
MIL SERIES CONNECTOR Aluminum Alloy Panel Mount, Through Hole 26 Positions Solder Gold Electroless Nickel B Threaded