MKJ5C7F10-13DD
Mfr.Part #
MKJ5C7F10-13DD
Voltage Rating :
500VAC
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Current Rating (Amps) :
5A
Number of Positions :
13
Orientation :
D
Datasheets
MKJ5C7F10-13DD
MIL SERIES CONNECTOR Aluminum Alloy Panel Mount, Through Hole 13 Positions Solder Gold Electroless Nickel D Threaded