MKJ5C7F10-13DC
Mfr.Part #
MKJ5C7F10-13DC
Orientation :
C
Number of Positions :
13
Current Rating (Amps) :
5A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Voltage Rating :
500VAC
Datasheets
MKJ5C7F10-13DC
MIL SERIES CONNECTOR Aluminum Alloy Panel Mount, Through Hole 13 Positions Solder Gold Electroless Nickel C Threaded