MKJ5B2W11-19SB
Mfr.Part #
MKJ5B2W11-19SB
Number of Positions :
19
Current Rating (Amps) :
5A
Voltage Rating :
500VAC
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Orientation :
B
Datasheets
MKJ5B2W11-19SB
MIL SERIES CONNECTOR Aluminum Alloy Panel Mount 19 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium B Threaded