MKJ5A7W12-26SA
Mfr.Part #
MKJ5A7W12-26SA
Color :
Olive Drab
Number of Positions :
26
Current Rating (Amps) :
5A
Published :
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Voltage Rating :
500VAC
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
RoHS :
N
Shell Finish :
Olive Drab Cadmium
Datasheets
MKJ5A7W12-26SA
MIL SERIES CONNECTOR Aluminum Alloy Panel Mount 26 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium A Threaded