MFR50SFBE52-2M47
Mfr.Part #
MFR50SFBE52-2M47
Description
RES 2.47M OHM 1% 1/2W AXIAL
Packaging :
Bulk
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
2
Supplier Device Package :
Resistance :
2.47MOhms
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Datasheets
MFR50SFBE52-2M47
YAGEO MFR50SFBE52-2M47
2.47MOhms, 0.5W 1/2W, Metal Film,