MFR1WSJR-52-39R
Mfr.Part #
MFR1WSJR-52-39R
Description
RES 39 OHM 5% 1W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±5%
Resistance :
39Ohm
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Power (Watts) :
1W
Datasheets
MFR1WSJR-52-39R
39Ohm, 1W, Metal Film,