MFR1WSFRF52-680K
Mfr.Part #
MFR1WSFRF52-680K
Description
RES 680K OHM 1% 1W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Power (Watts) :
1W
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%
Resistance :
680kOhm
Datasheets
MFR1WSFRF52-680K
YAGEO MFR1WSFRF52-680K
680kOhm, 1W, Metal Film,